Teslimat & İade

Teslimat & İade

1) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Stokta olan ürünleri sattığımız için en geç 2 gün içerisinde ürününüz kargoya teslim edilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda tarafınıza bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Ayrıca İstanbul içi teslimatlar tercihinize bağlı olarak kendi aracımızla da yapılabilmektedir. Sipariş esnasında seçeneği tercih etmeyi unutmayın. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü içerisinde Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

2) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.Kontrolden sonra eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +90 549 652 85 79 numaralı telefona bilgilendirme mesajı yollayın ve durumu info@nightsilver.net mail adresine bildiriniz.

Tarafımıza göndereceğiniz ürünleri 755876579 numaralı Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu ile gönderebilirsiniz. Kargo gönderim bedeli müşteriye aittir. Tarafımızdan yapılacak kargo gönderim bedelini biz karşılamaktayız.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.